Laboratorní rozbor Chlorelly SP z Třeboně

Zastoupení vitamínů, minerálů a ostatních látek ve 100g suché hmoty naměřené u dezintegrované Chlorelly SP z Třeboně (nelze zaměňovat s udávanými hodnotami u jiných kmenů chlorelly)

Vitamín B 11,8 mg                 Vápník 230 mg
Vitamín B2 4,4 mg Železo 70 mg
Vitamín B3 21,9 mg Mangan 14 mg
Vitamín B5 1,3 mg Zinek 11 mg
Vitamín B6 2,8 mg Měď 4 mg
Vitamín B12 0,8 mg Kobalt 0,5 g
Vitamín H (biotin)      0,03 mg Isoleucin 2,01 g
Kyselina listová 4,2 mg Lucin 4,74 g
Vitamín E 29,8 mg Lysin 3,59 g
Vitamín 65,5 mg Methionin 1,34 g
Betakaroten 105 mg Phenylalanin 2,67 g
Fosfor 1200 mg Threonin 2,52 g
Draslík 870 mg Tryptofan 0,80 g
Síra 600 mg Valin 3,45 g
Hořčík 300 mg Chlorella růst. faktor     2,5 OD/g/L

Nalezneme zde  všechny vitaminy B komplexu. Ten společně s kyselinou pantothenovou a biotinem příznivě působí na stav kůže a kožních derivátů - vlasů a nehtů.

Tobolka s Chlorellou SP
Chlorella SP je po celou dobu ve vakuu v želatinové tobolce
Uživateli chlorelly jsou tyto zjevné efekty často jako prvé zaznamenávány. Chlorella dále obsahuje velké množství rostlinných barviv - katotenoidů. Betakaroten je nejvýznamnějším z nich. Je nejen prekurzorem vitamínu A, ale i uznávaným antioxidantem a také antikarcinogenem.

Minerální látky jsou další cennou složkou chlorelly. Chlorella je skutečný dar přírody s širokým využitím zejména pro lidi s nepravidelnou nebo jednostrannou stravou, pro lidi s nadváhou, při zvýšené fyzické či duševní zátěži, v rekonvalescenci, pro seniory apod. Při dlouhodobém užívání se stává i účinným prostředkem prevence.

Chlorella Growth Factor - CGF

CGF je zkratkou anglického Chlorella Growth Factor, což znamená Chlorella růstový faktor. Jedná se o nejúčinnější složku řasy. Tento výtažek obsahuje volné aminokyseliny, vitamíny, minerální a jiné příznivé látky, z nichž některé nebyly stále vědci identifikovány.

Zjištěné účinky CGF jsou však pozoruhodné. Podporuje regeneraci tkání, především dělení a růst buněk. V dětství dokonce zrychluje celkový růst a vývoj organismu. Posiluje schopnost likvidovat cizorodé bakterie a má pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost lidského těla. Celkově můžeme říct, že CGF má úžasnou schopnost léčit tělo. Více o  CGF

Posílení lidské imunity

CGF svým působením na lidský organismus stimuluje tvorbu bílých krvinek a jejich zvýšenou aktivitu proti cizorodým látkám. Tímto způsobem přirozeně zvyšuje obranyschopnost lidského těla bez jakýchkoli vedlejších účinků, protože CGF pouze umožňuje našemu tělu lépe využít své přirozené schopnosti. Dokonce lze při aplikaci CGF dosáhnout výborných účinků při prevenci nádorových onemocnění, neboť roste odolnost těla proti rakovinným buňkám. Při pravidelném užívání CGF je dosahováno lepších výsledků i při samotném léčení těchto onemocnění.